Maciej Matwiejczuk

Maciej Matwiejczuk jest ekonomistą (SGH), uzyskał dyplom MBA a także jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Zajmował stanowisko CFO w wielu spółkach z kapitałem zagranicznym. Zarządzał przez wiele lat spólką joint venture która zbudowa i zarządzała pierwszym w Warszawie komercyjnym obiektem biurowo – hotelowym. Obecnie specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym oraz finansowych aspektach asset management.

Maciej Matwiejczuk jest członkiem zarządu Pumm Sp. Z o.o.

Paweł Urbański

Paweł Urbanski jest ekonomistą. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz zarządcy nieruchomości. Swoje doświadczenie zdobywał w wielu polskich i zagranicznych firmach zajmujących się nieruchomościami.

Paweł Urbański jest członkiem zarządu Pumm Sp. Z o.o.

Jan Chudzynski

Jan Chudzynski jest brytyjskim licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym (FRICS). Pracował wiele lat w Wielkiej Brytanii w wiodących sieciowych agencjach nieruchomości. Przyjechał do Polski na początku lat 90‘ by otworzyć oddział Gerald Eve International. Później został partnerem w Jones Lang Wootton a następnie dyrektorem zarządzającym w Europa Park Industrial Estate. Jan Chudzynski jest znanym wysokiej klasy specialistą zarówno na polskim jaki brytyjskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Jan Chudzynski jest doradcą Pumm Sp. Z o.o.